STAŇ SE YOUTUBEREM HAPPY KIDS HOME PLAY!

Děkujeme za vaši přízeň a podporu! Máme pro vás novou jedinečnou challenge neboli výzvu:-) Chtěli bychom vám dát možnost stát se také YOUTUBEREM jako my a aktivně se podílet na obsahu našeho pořadu! Celkem dobrý ne? :-)

JAK NA TO? Je to easy! Vezmi svou oblíbenou hračku a natoč s ní super, crazy, cool video! Čím zábavnější a kreativnější bude, tím lepší! Tvojí fantazii a originalitě se meze nekladou, takže se můžeš fakt vyřádit! POZOR! Video nesmí obsahovat žádné vulgarismy, násilí či jiné nevhodné věci a obrázky. Video by mělo být dlouhé maximálně 3 minuty. Prostě jde o to, udělat super vychytané video s hračkou, které nás pobaví :-) Zaslaná videa zkoukneme a vybereme 10 nejlepších, které odměníme dárkem a od září s jejich autory budeme aktivně spolupracovat. Soutěžní videa nebudou NIKDE zveřejněna, jde o to, abychom vybrali ty nejzajímavější příspěvky a jejich autory. Svá soutěžní videa zašlete nejpozději do 15.srpna.

Pokud toužíš stát se úspěšným youtuberem, tak máš nyní skvělou šanci!

JAK POSLAT VIDEO?
Klikni na tlačítko níže a nahraj své video přímo k nám. Abychom poznali, komu video patří, napiš nám zprávu ve formuláři pod nahraným videem, kde vyplň své jméno, e-mail a zprávu o tom, co jsi natočil. A to je vše :)Video nesmí přesáhnout velikost 500MB.
Odesláním videa souhlasíš s tím, že budeš zařazen/a mezi zájemce akce "Staň se youtuberem s Happykidsplay" (dále jen "akce") . Tebou nahrané video nebude nikde sdíleno, nebude použito pro žádné reklamní účely a po skončení akce bude bezpečně smazáno. Pokud ti ještě není 18 let, řekni o této akci rodičům. Pokud vybereme právě tebe, budeme potřebovat jejich souhlas. Emailová adresa a tvé jméno slouží pouze k tomu, abychom tě mohli informovat v případě tvého výběru. Informace o tobě nebudou nikde sdíleny. Pokud si nevíš rady s natočením, úpravou nebo odesláním videa, popros rodiče nebo staršího sourozence o pomoc.

Pokud budeš mít s posláním videa nějaký problém, naipiš nám na: video@happykidsplay.cz

Těšíme se na vaše videa!
Ela a Dave

Jen pár kroků a jsi naším Youtuberem

  • 1. Vyber si hračku
  • 2. Natoč video do 3 minut
  • 3. Pošli nám ho
  • 4. Čekuj náš YTB a FB
  • Těšíme se na tvé videa ;)

YOUTUBE